Показати повідомлення окремо

Відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам факультету економіки

06.07.2009, 11:19   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

3 липня в актовій залі Закарпатського державного університету відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам факультету економіки. Участь у заході взяв в. о. голови облдержадміністрації Володимир Гоблик.

Це вже десятий випуск університетських економістів. Факультет готує фахівців зі спеціальностей "облік і аудит" та "фінанси та кредит" за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр", "спеціаліст" та "магістр". Цьогоріч дипломи спеціалістів отримали 30 випускників стаціонарної форми навчання, з них один з відзнакою. Магістерські дипломи вручені восьми випускникам, з них трьом – із відзнакою.

З вітальним словом до випускників звернулися проректор університету Василь Росул та декан факультету економіки Олександр Передрій.

В. о. голови облдержадміністрації Володимир Гоблик вітаючи випускників, відзначив, що завершення навчання є першою перемогою цьогорічних випускників на шляху до подальшого вдосконалення професійних навичок.

– Диплом – це один із перших та найважливіших свідчень вашого вже дорослого життя. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в університеті знання ставатимуть у нагоді та відкриватимуть нові можливості та перспективи професійного росту. – констатував Володимир Гоблик.

В. о. голови облдержадміністрації привітав із святом також батьків випускників та весь викладацький і професорський склад університету.

В свою чергу декан факультету Олександр Передрій побажав випускникам міцного здоров’я, добра, благополуччя, успіху, професійних здобутків та закликав не зупинятися на досягнутому.

Завершилися урочисті збори традиційним фотографуванням на згадку.