Показати повідомлення окремо

Убивав матір палицею та душив подушкою

06.07.2009, 10:52   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Червень для працівників Ужгородського райвідділу ГУМВС видався досить напруженим -- за неповний місяць в районі трапилися три жорстоких убивства. Усі злодіяння по гарячих слідах вдалося розкрити. Здавалося б, улітку повинне було б наступити своєрідне затишшя, адже частина громадян виїжджає відпочивати за межі області, ще хтось порається на городі. Куди там до якихось дурниць. Однак існує категорія людей, котрі не можуть жити без проблем...

Це телефонне повідомлення у чергову частину райвідділу надійшло у ранкову пору. Чоловічий голос сповістив: у селі Концово син убив свою матір! На місце пригоди прибули начальник райвідділу Іван Руснак, його заступники та інші досвідчені фахівці.

Коли оперативники вже були перед будинком, то зауважили, як з дверей вискочив чоловік і, побачивши людей у формі, кинувся втікати через паркан. Припускаючи, що він може бути причетним до скоєння злочину, міліціонери кинулися наздоганяти утікача. За лічені хвилини його затримали.

Тим часом інша частина правоохоронців працювала у будинку. У кімнаті нерухомо на підлозі лежала мертва 82-річна господиня оселі, пані Меланія. Її голова була у крові. У хаті – все перекидано догори дном, поруч – уламки палиці, на долівці подушка.

Затриманий утікач виявився 57-річним Михайлом, сином Меланії. Свою причетність до скоєного злодіяння молодик гаряче заперечував. Пізніше стало відомо, що Михайло – це той «фрукт». За своє життя він мав аж вісім (!) судимостей, пройшовши солідні тюремні «університети». Та в розмові з Михайлом правоохоронці відчували, що у розповіді цього чоловіка явно щось не клеїться. Надто плутається у відповідях, не домовляє. А далі Михайло й сам погодився повідати правду.

Чи подумала б колись Меланія, що прийме люту смерть від власного сина. Жінка й не зауважила, з роками помінявся її Михайлик. Після першої відсидки повернувся геть іншим. Дедалі більше перетворювався він на звіра. Не знала стара мати, що Михайло чомусь затаїв злість на всю рідню, вважаючи їх винуватцями всіх своїх життєвих негараздів. Думав, що родичі обділили його майном і зараз прагнуть чимскоріше позбутися. Не виключено, що саме через цю обставину у нього з матір'ю того дня й виникла сварка. До того ж, молодик був у стані алкогольного сп’яніння.

Спочатку лунали взаємні докори, образи. Далі син схопив палицю і в розпалі гніву став нею бити матір. Розлючений, він, здається був глухий до благань старенької. Злості додавала й випите. Навіть більше: син осатаніло давив палицею рідну йому людину. Коли палиця зламалася, взяв подушку і став душити нею неньку. Зупинився лише тоді, коли старенька затихла. Після скоєного вирішив виглянути на вулицю. Побачивши працівників міліції, дременув.

За цим фактом порушено кримінальну справу. Розпочато слідство, котре повинно встановити всі обставини цього дикого випадку.