Показати повідомлення окремо

Державна екологічна інспекція продовжує ліквідацію наслідків витоку дизпалива з проду

26.01.2009, 11:29   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Тривають роботи по ліквідації наслідків аварії продуктопроводу у с. Кострино Великоберезнянського району Закарпатської області. Станом на 10 годину 24 січня продовжується відбір водної емульсії із вловлювачів з подальшим вивозом на промплощадку лінійної виробничо-диспетчерської станції “Дубриничі”.

Відкачано 105 м куб водоемульсії. Очищено біля 300 метрів водовідвідного каналу. Проводиться зачистка забрудненої території із зняттям та вивезенням забрудненого ґрунту. Про це ЗІК повідомила Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

З метою попередження попадання залишків нафтопродукту в р.Уж на безіменному потічку встановлено 3 бонові загородження. Для уловлення та подальшої утилізації залишків нафтопродукту використовуються сорбенти.

Відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції здійснюється постійний контроль за якістю поверхневих вод р. Уж. Відбори та дослідження проб води на вміст нафтопродуктів здійснюється по 9 створах контролю. На 10 годину 24 січня відібрано 43 проби води, виконано 215 компонентовизначень забруднюючих речовин. За даними лабораторних досліджень у пробах води вміст нафтопродуктів не перевищує концентрації, характерні для паводкового періоду.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області в межах своїх повноважень продовжує контролювати хід робіт по ліквідації наслідків аварійного забруднення нафтопродуктами об’єктів навколишнього природного середовища внаслідок прориву продуктопроводу ДП "ПрикарпатЗахідтранс" ВАТ "Південно-Захід Транснафтопродукт" АК "Транснафтопродукт" у с.Кострино Великоберезнянського району.