Показати повідомлення окремо

ФК "Закарпаття": на оглядинах в Ігоря Гамули — 10 новачків

01.07.2009, 07:18   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Літнє міжсезоння чи не найжвавіша пора для селекційних служб професіональних клубів. Не стоїть осторонь трансферних перепитій і ФК «Закарпаття», для якого кваліфіковане посилення — одне з пріоритетних липневих завдань. «Нехай ми й взяли гору у першій лізі, проте розуміємо, що для елітного дивізіону нам конче потрібно свіжа сила, гравці, які демонструватимуть якісніший футбол, — говорить віце-президент клубу Олег Мукомел. — З перших днів севастопольського збору на огляди було запрошено 10 новачків. Хто ж з них підійде під ігрові схеми Ігоря Гамули з’ясується до завершення нашого перебування на Кримському півострові. Тож наразі стверджувати, чи заперечувати, хто захищатиме честь колективу у наступного ігрового циклу — зарано».

Разом із дев’ятнадцятьма футболістами з минулосезонного складу тренуються Андрій ДОНЕЦЬ, Євген ШМАКОВ (обидвоє донедавна виступали у складі сімферопольської «Таврії»), екс-іллічівець Павло КСЬОНЗ, два муніципали з ФК «Харків» Тарас КАБАНОВ й Іван КОЗОРІЗ, легіонер із грозненського «Терека» Олег ПАТЯК, Вадим СЛАВОВ, який грав в австрійському чемпіонаті та Окороко ЧІГАСА з Нігерії. Тільки через візові проблеми на оглядини в «Закарпаття» запізнюються два члени національної збірної Тунісу. Також з основним складом тренуються і молоді перспективні крайові футболісти — воротар Юрій СЛАВІК та польовий Павло Царьковський.

Приємно, що не лише ми залучаємо гравців — футболісти нашого клубу також мають попит. Так, юний талант з Виноградова Шандор ВАЙДА щойно повернувся з табору дніпропетровського «Дніпра». Однак контракт з українським грандом півзахисник не підписав: повважав за краще набратися досвіду на найвищому рівні у складі ужгородського клубу.

Наразі розташування команди залишив тільки форвард Роман СТЕПАНКОВ, який не зумів закріпитися у складі. А ось півзахисник Владислав МИКУЛЯК відсутній через значно приємніші причини — у складі студентської збірної України ужгородець вже завтра у Белграді захищатиме звання чемпіонів світу, яке жовто-блакитні два роки тому вибороли у Таїланді.