Показати повідомлення окремо
Старий 10.03.2016, 11:07   #18
 
Реєстрація: 07.03.2016
Вік: 42
Повідомлень: 4
За замовчуванням У Порошенка та Саакашвілі перевірили рівень брехні

Хто більше всіх з політиків бреше? На це питання спробував відповісти ВоксЧек, відразу хотілося відзначити, що ця діагностика слабка і застаріла, але для українських політиків і ця зійде.
Отже ... перевірку на брехню нібито пройшли президент України Петро Порошенко і Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі. Яке ж здивування було, коли оголосили результати цієї перевірки.
Порошенко, як виявилося добре володіє ситуацією і відмінний співрозмовник по Криму і Донбасу, відмінно розбирається в економіці, на питання про корупцію президент намагається всю відповідальність за дії перекласти на кого - небудь іншого.
Далі перевірку проходить Михайло Саакашвілі і що ми спостерігаємо? Виявляється на всі запитання Мишико відповів правдиво. Відразу закрадаються підозри, чому проходять перевірку саме ці дві людини? Адже президент і губернатор - це дві різні посади, крім губернатора в команді президента є ще і прем’єр - міністр, міністр фінансів і так далі, чому саме Саакашвілі? Невже Порошенко готує собі тимчасову заміну?
Люди хочуть почути правду, а не піар від президента і його близького друга, чому б не зробити програму передач, де в прямому ефірі можна було спостерігати за подіями, що відбуваються? Хоча і тут ми будемо не впевнені, що нас не обманює уряд.
ninalia поза форумом   Відповісти із цитуванням