Показати повідомлення окремо

Година Землі - 2009 в Закарпатті

20.01.2009, 20:14   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Закарпатська область разом зі 76 містами в 62 країнах долучиться до кампанії Година Землі - 2009, яку проводить Всесвітній фонд природи. Цей природоохоронний захід має на меті залучити більше мільярда людей у 1000 містах всього світу, він закликає громадськість, бізнес-організації та урядові структури вимкнути світло всього на одну годину - у суботу, 28 березня, о 20:30, щоб об’єднатися для підтримки дій проти зміни клімату. Про це повідомили 20 січня в прес-службі Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області.

За словами начальника управління Андрія Погорєлова, Година Землі продемонструє безпрецедентну солідарність світової спільноти, що звертається до лідерів держав усього світу, які зустрічатимуться в Копенгагені у грудні 2009 року, із закликом прийняти нову глобальну домовленість про заходи щодо боротьби зі зміною клімату.

О 20.30 у суботу, 28 березня 2009 року весь світ стане свідком того, як найвідоміші пам’ятки планети опиняться в темряві, щоб продемонструвати підтримку рішучих дій у боротьбі зі зміною клімату. Серед визначних світових пам’яток будуть знеструмлені найвища у світі будівля-готель в м. Дубаї - Бурдж Дубай, найвища в Америці вежа - Вежа CN в Торонто, Вежа Федерація у Москві та палац Квірінал в Римі - офіційна резиденція Президента Італійської Республіки Джорджіо Наполітано.

Година Землі 2009 обіцяє бути найбільшою глобальною акцією, покликаною привернути увагу до зміни клімату.Источник: "ZAXID.NET"