Показати повідомлення окремо

«Закарпатгаз» почав узаконювати самовільно встановлені прилади індивідуального опалення

25.06.2009, 07:57   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

ВАТ «Закарпатгаз» розпочав легалізацію самовільно встановлених приладів індивідуального опалення. Першим ужгородцям, які звернулися з такими заявами, узаконення приладів коштуватиме близько 300 грн. Про це 24 червня повідомили у прес-службі ВАТ «Закарпатгаз».

Заяви на узаконення котлів надійшли до підприємства після його заяви про відключення від газопостачання 10 багатоповерхівок у випадку невиконання вимог щодо легалізації самовільно встановлених газових обігрівальних приладів.

У будинку словацької забудови (вул. Можайського, 30) газовики під час планового огляду виявили 57 квартир, у яких самовільно встановлено індивідуальне опалення. «Гідравлічний розрахунок, виконаний нами, показав, що існуючі газові мережі будинків словацької забудови спроможні подати необхідну кількість газу до додаткового встановлених газових приладів. 27 абонентів вже звернулися у виробничо-технічний відділ ВАТ «Закарпатгаз» із заявами на видачу технічних умов і виготовлення проектної документації. У цьому випадку за узаконення індивідуального опалення споживачу необхідно витратити приблизно 300 грн. Майже у кожній квартирі необхідно усувати недоліки, допущені при виконанні монтажних робіт. Це ще раз підтверджує правильність наших дій», – прокоментував головний інженер Ужгородського управління ВАТ «Закарпатгаз» Михайло Карбованець.

За словами Михайла Карбованця, для встановлення індивідуального опалення у багатоповерхівках власники помешкань багатоквартирних будинків повинні звернутися до газовиків із колективною заявою для виконання гідравлічних розрахунків на газопостачання цілого будинку. Відтак, залежно від результатів проведених розрахунків, видаються відповідні технічні умови і виконуються проектні та монтажні роботи.