Mkpsm.ru

Трубы квадратные 50х50х2 в москве купить mkpsm.ru.

mkpsm.ru

Показати повідомлення окремо

У День Скорботи – на Пагорбі Слави відбулось покладання вінків...

23.06.2009, 07:44   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

22 червня 1941 року – один із найдраматичніших в історії нашого народу, всього людства день. Він став першим із тяжких, кривавих і героїчних 1418 днів Великої Вітчизняної війни. Серед багатьох мільйонів полеглих у битвах проти фашизму і наші краяни – закарпатці.

Цей день – належить історії, пам’яті теперішніх і грядущих поколінь. Як великий урок і велика засторога. Як наказ полеглих нам, живущим на врятованій землі – берегти як найцінніший скарб, як зіницю ока – мир!

Сьогодні в містах і селах Закарпаття, як і по всій Україні у День Скорботи вшановують пам’ять про загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Зранку, о 10-ій годині, голова обласної державної адміністрації Олег Гаваші, в. о. першого заступника голови обласної ради Михайло Мартин, керівники ветеранських організацій, профспілок, депутати обласної ради, представники громадськості зібрались біля підніжжя Пагорбу Слави в Ужгороді. Вони піднялись до Вічного Вогню щоб покласти пам’ятні вінки, букети квітів до монументу загиблим, вклонитись світлій пам’яті, схилити у скорботі голови за всіма жертвами тієї страшної війни.

У тиші погідного червневого ранку звучать траурні мелодії, пролунали салюти і державний гімн Незалежної України.

Ніхто не забутий і ніщо не забуто!