Показати повідомлення окремо

Держінспекторами проведено перевірку в ході якої виявлено ряд порушень

20.06.2009, 11:31   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Держінспекторами Державної екологічної інспекції в Закарпатській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства філією ГДСЛАП «Закарпатагроліс» «В.Березнянський держспецлісгосп», в ході якої виявлено ряд порушень, а саме: пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту та незаконне вирубування дерев. За результатами перевірки директору філії видано припис про заборону вивезення деревини з лісосіки реконструктивної рубки (трелювання деревини проводилося через потік), притягнуто до адміністративної відповідальності 15 осіб на суму 0,884 тис. грн. та пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків, заподіяних природним ресурсам, на суму 10,797 тис. грн.

Також на звернення громадянина та згідно згоди Мінприроди України, Інспекцією була проведена перевірка філії ГДСЛАП «Закарпатагроліс» «Тячівдержспецлісгосп», в ході якої виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства – не вивезення з лісу в установлений термін (754 м3 деревини). За наслідками перевірки проведено розрахунок шкоди, заподіяної довкіллю, та пред’явлено претензію на суму 38,980 тис. грн.

При залишенні претензій без відповіді, Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області буде подано позовну заяву до Господарського суду Закарпатської області щодо стягнення вказаних сум.