Показати повідомлення окремо

Постраждалим нададуть допомогу

20.06.2009, 11:08   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У постраждалих від минулотижневого буревію районах Закарпаття продовжують ліквідовувати наслідки стихії. У понеділок, 15 червня, голова облдержадміністрації Олег Гаваші провів нараду з керівниками Берегівського, Виноградівського та Іршавського районів та м. Берегово, що найбільше постраждали від урагану. На нараді були присутні керівники обласних управлінь МНС, агропромислового комплексу, економіки, фінансове та інші.

Сьогодні має бути завершено зібрання повної інформації щодо обсягів завданих збитків, що дозволить реально оцінити ситуацію. Таке завдання поставив перед керівниками голова ОДА. Відтак вся інформація буде надіслана в Кабінет Міністрів України – область звернеться до уряду з проханням надати допомогу на ліквідацію наслідків стихії.

Наразі згідно із розпорядженням голови ОДА з обласного бюджету виділено 54 тисячі гривень для проведення відновлювальних робіт на двох постраждалих освітянських об’єктах (школа-дитсадок і дитсадок) у селах Мочола та Велика Бакта Берегівського району.

У вівторок запланована робоча поїздка Олега Гаваші на Берегівщину, щоб на місці ознайомитись із ситуацією і вирішити питання надання постраждалим допомоги.