Показати повідомлення окремо

Члени профільної комісії облради переймаються зайнятістю населення

19.06.2009, 09:07   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

16 червня 2009 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення, яку очолює Олег Адамчук.

На засіданні були присутні члени комісії Михайло Попович, Олександр Сухан, Василь Маркович. У його роботі взяли участь і виступили: начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Мацола, начальник відділу обласного центру зайнятості Петро Фолтін, перший заступник начальника Територіальної державної інспекції праці у Закарпатській області Василь Грицик.

Вони інформували депутатів про хід виконання Програми зайнятості населення Закарпатської області на 2008 – 2009 роки за І квартал 2009 року. Йшлося також про організацію оплачуваних громадських робіт та їх ефективність.

Члени постійної комісії заслухали і розглянули інформацію щодо проведення перевірок державними інспекторами праці та вжиття заходів до керівників підприємств, установ, у яких наявна заборгованість із виплати заробітної плати, проводиться вивільнення працівників у зв’язку із скороченням тощо. За результатами розгляду депутатами вироблені рекомендації, які направлені у відповідні управління облдержадміністрації для вжиття заходів.

Крім того, постійна комісія погодила головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації календарний план виконання заходів по Програмі «Турбота» щодо посилення соціального захисту малозабезпечених категорій громадян у 2009 році, а також затвердила план роботи комісії на ІІІ квартал 2009 року.