Показати повідомлення окремо

Співробітники Чопської митниці вилучили FIAT DUCATO

17.06.2009, 09:48   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Автомобіль марки FIAT вартістю понад 375 тис. грн. вилучили співробітники Чопської митниці. Тридцятивосьмирічний водій занизив вартість "залізного коня" на 141 тисячу гривень, за що й поплатився.

На митному посту "Тиса" з метою оформлення автомобіля FIAT DUCATO наш співвітчизник подав документи, серед яких були й такі, що містили інформацію про вартість автомобіля. Зокрема, відповідно до поданих митникам товаросупровідних документів, вартість новенького автомобіля (2007 року випуску) складала 22 тисячі євро (234 тис. грн.). Відправником транспортного засобу значилась одна німецька фірма, а отримувачем громадянин України, що мешкає у Києві.

Митники вирішили перевірити правдивість документів. У зв’язку з цим з Німеччини було надіслано рахунок-фактуру, в якій значилась зовсім інша вартість — 35 тисяч євро ( що за курсом НБУ складало 375 тис. грн.). Крім того, інспектори Чопської митниці звернулись до угорських митників, адже саме там перетинав кордон невдаха-підприємець. Від іноземних колег надійшла інформація, яка підтверджувала сумніви українських митників — вартість автомобіля дійсно була занижена.

Наразі чопські митники склали протокол про порушення митних правил за ознаками статті 352 Митного кодексу України. Транспортний засіб вилучено до рішення суду.