Показати повідомлення окремо

1 445 капсул «Tramadol» вилучили митники у нашого співвітчизника

16.06.2009, 09:29   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

На ділянці "прибуття" митного поста ”Тиса” під час здійснення митного контролю ручної поклажі та легкового автомобіля марки «ВАЗ 21104», що рухався по смузі спрощеного контролю "зелений коридор”, чопські митники виявили не вказані в митній декларації, не заявлені при усному опитуванні та приховані від митного контролю 1 445 капсул наркотичного засобу "Tramadol”, 60 пігулок наркотичного засобу "Contramal” та 50 капсул лікарського засобу "Grodins”. З цими "ейфорійними” запасами чоловік повертався на батьківщину з Угорщини.

Медичні препарати знаходилися під продуктами харчування в поліетиленових пакетах на підлозі між передніми та задніми сидіннями салону автомобіля у відсіку для рукавичок, а також на дні пластикового кошика під засобами для догляду за автомобілем.

За цим фактом інспектори Чопської митниці склали протокол про порушення митних правил. Оскільки медичний препарат «Tramadol» Міністерством охорони здоров’я класифікується як наркотичний, його обіг на території України обмежено і стосовно нього застосовуються особливі заходи контролю.

Виявлені капсули митники вилучили та передали для проведення експертизи, яка підтвердила, що хімічний склад виявлених медичних препаратів відповідає їх назвам.

Наразі Чопська митниця відносно громадянина України порушила кримінальну справу.