Показати повідомлення окремо

Тестування-2009 завершилося. Середня явка склала понад 90 відсотків

11.06.2009, 11:56   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Минулої п’ятниці відбулося тестування з хімії, завершальне у сесії зовнішнього оцінювання 2009 року. На нього з'явилося 685 учасників, або 87 відсотків від числа зареєстрованих.

Загалом, протягом сесії зовнішнього незалежного оцінювання що тривала в період з 6 травня до 5 червня та охоплювала собою 8 навчальних предметів середня явка склала понад 90 відсотків. Цьогоріч жоден учасник тестування не подав апеляції щодо порушення під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань.

Як повідомив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Мотильчак усі заходи по організації та проведенню зовнішнього незалежного оцінювання на Закарпатті було здійснено відповідно до діючого законодавства України. За перебігом зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали уповноважені представники Українського центру оцінювання якості освіти, громадські спостерігачі, представники засобів масової інформації.

Український центр оцінювання якості освіти вже почав оприлюднювати результати тестувань на персональних сторінках учасників. Офіційні результати тестів за шкалою від 0 до 12 балів будуть надіслані поштою до адміністрацій навчальних закладів до 22 червня, де їх зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації, а єдиний сертифікат з зазначенням результатів усіх тестувань надійде до 27 червня на адреси, вказані учасниками тестування під час їхньої реєстрації.

Учасники, які з поважних причин не змогли пройти ЗНО в період з 6 травня по 5 червня матимуть змогу протестуватися в період з 22 по 26 червня.