Показати повідомлення окремо

Руслан Чагаєв - новий суперник Володимира Кличко

09.06.2009, 10:57   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Руслан Чагаєв - новий суперник чемпіона світу за версіями IBF, WBO та IBO Володимира Кличко в двобої, який відбудеться 20 червня на «Veltins-Arena» в Гельзенкірхені (Німеччина), повідомляє офіційний сайт Братів Кличко. Чемпіон WBA Руслан Чагаєв був викликаний після того, як початковий суперник Девід Хэй знявся через травму в середу. Переможець отримає ще й вакантний пояс журналу The Ring, який належав Віталію Кличку до того як він пішов з боксу в 2005 році.

«Погано, що Девід Хэй не зможе битися, - говорить Володимир Кличко, - однак, я думаю про майбутнє і настроюватимусь на Руслана Чагаєва. Він - чемпіон світу за версією WBA, дуже досвідчений і жорсткий боксер. Але у своїй підготовці я повинен поміняти спаринг-партнерів з лівосторонній стійкою на лівшей ».

30-річний Чагаєв виграв титул у чемпіона світу за версією WBA у Миколи Валуєва в 2007 році і згодом двічі його захистив. А передусім, він за титул обов'язкового претендента виграв у Джона Руіз. Чагаєв за свою боксерську кар'єру не зазнали жодної поразки - в 25 боях він 17 разів отримує перемогу нокаутом і один поєдинок закінчився внічию.

«Минулого тижня скасувалася моя зустріч з Миколою Валуєвим. Тепер я буду битися проти Володимира Кличко перед аудиторією в 60000 глядачів. Я з нетерпінням чекаю бою в Шальке, потужної підтримки залу та трьох поясів, який я відвіз додому », - говорить Руслан Чагаєв.

Після відмови Хея команда Klitschko Management Group наполегливо працювала, щоб знайти гідного суперника рангом не нижче британського претендента: «Весь цей час ми дуже збиралися провести бій 20 червня, оскільки не хотіли розчаровувати уболівальників. Руслан Чагаєв - чемпіон WBA і першокласний боксер. Бій в Шальке пройде обов'язково і ми переживемо незабутній вечір », - говорить керуючий Klitschko Management Group Бернд Бенту.

Промоутер Руслана Чагаева Клаус-Петер Коль сказав: «Це величезний шанс для Руслана. Переговори з Klitschko Management Group були швидкими і професійними. Майбутній двобій буде просто захоплюючим і, безперечно, увійде в історію боксу ».

Всі придбані квитки залишаються дійсними.

Источник: Klitschko.com