Показати повідомлення окремо

Штурмова група миттєво атакувала транспортний засіб з терористами...

09.06.2009, 07:39   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Боротьба з тероризмом потребує від органів влади та правоохоронних структур нашої держави застосування комплексу заходів, спрямованих на забезпечення ефективної протидії цьому явищу.

З метою перевірки готовності силових структур Закарпатської області, інших установ та служб, відповідальних за ліквідацію можливої терористичної загрози, під егідою регіональної координаційної групи Антитерористичного Центру при СБ України, нещодавно поблизу міста Хуст на базі місцевої газорозподільчої станції проведено навчання з протидії тероризму в сучасних умовах.

За легендою навчань, умовні терористи захопили один з цехів зазначеного підприємства і взяли в заручники кілька осіб. Погрожуючи фізичною розправою бранцям, екстремісти висунули низку вимог: надати велику суму грошей в іноземній валюті, медичні препарати психотропної дії, а також автотранспорт. Після кількох етапів переговорного процесу, штаб з проведення антитерористичної операції прийняв рішення про захоплення терористів.

Внаслідок спланованої операції, знешкодження зловмисників відбулося на відкритій місцевості, коли ті спробували виїхати мікроавтобусом з території підприємства. Штурмова група, до складу якої увійшли бійці спецпідрозділів "Альфа", "Сокіл" та "Беркут", із засідки з різних боків миттєво атакували транспортний засіб з терористами і за лічені хвилини захопили зловмисників.

Проведення і результати навчань засвідчили належний рівень підготовки до роботи в надзвичайних умовах співробітників міліції, представників органів державної влади краю, працівників підрозділів МНС, зв'язківців, медиків та фахівців інших установ і оперативних служб.

Загалом подібні навчання дають змогу усім учасникам в умовах наближених до бойових відпрацьовувати методи взаємодії, аналізувати помилки і прорахунки, підвищувати рівень готовності до протидії можливим терористичним проявам.