Показати повідомлення окремо

Порушено кримінальну справу за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах

05.06.2009, 06:58   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Закарпатській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 212 ч. 3 КК України стосовно директора приватного підприємства "К" (юридична адреса – м.Ужгород, сфера діяльності – оптова та роздрібна торгівля непродовольчими товарами) ужгородця Г.

Протягом лютого-березня 2008 р. директор ПП "К" здійснив фінансово-господарські операції із закупівлі-продажу горіхів на загальну суму 3 млн. 614 тис. 292 грн. Вказані операції проведені Г. без реєстрації приватного підприємства "К" в ДПІ у м.Ужгороді як платника податку на додану вартість. Відповідно, декларації з ПДВ до податкового органу за місцем реєстрації не подавались. Крім цього, аналізом іншої податкової звітності, яка подана до ДПІ у м.Ужгороді (з податку на прибуток, комунального податку, податку з доходів фізичних осіб), встановлено або приховування обсягів реалізації горіхів, або їх суттєве заниження.

Таким чином, з лютого по березень 2008 р. директор ПП "К" шляхом приховування здійсненних фінансово-господарських операцій від оподаткування та неподання податкової звітності умисно ухилився від сплати податків на загальну суму 2 млн. 154 тис. 446 грн. (податок на прибуток – 1 млн. 105 тис. 092 грн., податок з доходів фізичних осіб – 542 тис. 144 грн., податок на додану вартість – 507 тис. 200 грн., комунальний податок – 10 грн.).