Показати повідомлення окремо
Старий 04.06.2009, 17:47   #1
 
Реєстрація: 09.04.2009
Адреса: Ужгород
Вік: 47
Повідомлень: 1,189
Ви Подякували 35 раз(ів)
Вам Подякували 38 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для МВС за допомогою Yahoo
Angry

Операція "Оновлений проспект-2" або "Автостоянка імені Ратушняка next?" триває!


Операція "Оновлений проспект-2" або "Автостоянка імені Ратушняка next?" триває!

Вже більше місяця тривають підготовчі роботи на проспекті Свободи перед магазином "Ювілейний": верхній грунтовий шар зняли (випадково зачепивши стовбури окремих сакур) - виробнича перерва на кілька днів, змайстрували пішоходний перехід (де двом коляскам обминутись ніяк - а гуляли з дітьми тут донедавна часто) щоб люди звикали рухатись в обхід по-під домами - виробнича перерва на кілька днів, відгородили намічену ділянку для цілей відомих самому Ратушняку (бо про свої плани він його карманна преса мовчать якби до рота води набрали - хоч би якісь замітки в газетах чи рекламні біг-борди або хоча би референдум в крайньому разі для знання громадської думки був би організований). І знову виробнича перерва на кілька днів.

Наступною стадією логічно стане зведення невідомого обєкту або (у що не хочеться вірити) вирізка сакур - гордості Ужгорода! - які мали необережність вирости на місці такому зручному для автостоянки.

Може хтось володіє достовірною інформацією про майбутнє проспекту або має свої міркування? - дайте знати на форумі чи в пресі (цей заклик стосується і пана Ратушняка)!

І ще мене дуже цікавить питання - чи понесе хтось із тих, хто давав наказ (чи спонукав дати наказ), відповідальність за вирубку та ймовірно майбутню вирубку на проспекті цінних, занесених в Червону книгу, порід дерев (які до початку робіт не сохли і не хворіли).

P.S. Сьогодні вранці перехожі здивовано спостерігали проломану деревяну огорожу - дії і спосіб не підтримую категорична - але з розпачем душі від бизвиходдя у діяльності мера, якому ніхто і ніщо не указ, бо він Ратушняк - солідарний на усі 100.
МВС поза форумом   Відповісти із цитуванням