Показати повідомлення окремо

В обласному центрі припинено виробництво фальсифікованого коньяку

04.06.2009, 12:07   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Закарпатській області порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 204 ч. 3, 216 ч. 1 КК України щодо ужгородки Д.

15 травня 2009 р. працівниками податкової міліції на підставі постанови Ужгородського міськрайонного суду проведено огляд житлового та господарського приміщень у м.Ужгороді, де проживає громадянка Д. За результатами огляду припинено діяльність підпільного коньячного цеху.

Оглядом місця події виявлено та вилучено 20 пляшок фальсифікованого коньяку "Закарпатський" з наклеєними марками акцизного збору, 100 л рідини коричневого кольору із запахом спирту, 94 л прозорої рідини із запахом спирту, 637 марок акцизного збору на алкогольну продукцію з ознаками підробки, 960 кришок для закупорювання коньячних пляшок жовтого кольору з надписом "Тиса", 585 етикеток з надписом "Коньяк "Закарпатський", 684 контретикетки з надписом "Коньяк", обладнання для виготовлення фальсифікованої продукції.

Крім цього, біля будинку де проводився огляд, виявлений автомобіль "ВАЗ-1119", який належить громадянці Б. У багажному відсіку автомобіля виявлено 40 пляшок фальсифікованого коньяку "Закарпатський" з марками акцизного збору на алкогольну продукцію.

Вищевказані товарно-матеріальні цінності та автомобіль вилучено. Орієнтовна вартість вилучених ТМЦ становить 86 тис. 250 грн.

Згідно з висновками лабораторних випробувань, прозора рідина коричневого кольору у скляній пляшці ємністю 0,5 літрів з етикеткою коньяк "Закарпатський" є алкогольним напоєм міцністю 35,6 %, який не відповідає вимогам ДСТУ за міцністю, запахом та ароматом; вміст шкідливих домішок у напої не перевищує допустимих норм; алкогольний напій виготовлений кустарним способом, є непридатним для вживання, може становити небезпеку для здоров’я та життя людей.

Також, згідно з висновками лабораторних випробувань, прозора безбарвна рідина у пластикових пляшках ємністю 1,5 літрів та 1 літр є спиртом етиловим міцністю 94,6 % та 91,9 % відповідно, який не відповідає вимогам ГОСТ за міцністю, пробою на чистоту, запахом та вмістом шкідливих домішок; вміст шкідливих домішок у спирті значно перевищує допустимі норми; етиловий спирт виготовлений кустарним способом, є непридатним для вживання, становить особливу небезпеку для здоров’я та життя людей. Надані на дослідження акцизні марки України на алкогольну продукцію (нового взірця) виготовлені типографським способом за допомогою форм плоского офсетного друку, але не відповідають встановленим зразкам.