Показати повідомлення окремо

Іваниця: "Закарпаттю" конче потрібно підсилюватися

03.06.2009, 16:10   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

За три тури до кінця перегонів у футбольній першій лізі став відомий один клуб-щасливець, який замінить ФК “Харків” та ФК “Львів” у прем'єр-лізі. Достроково путівку до еліти оформило ужгородське “Закарпаття”, випередивши “Оболонь” на чотири очки, а ПФК “Олександрія”—на дев'ять пунктів. Чого чекати від “Закарпаття” в елітному дивізіоні? Про реалії в ужгородському клубі розповів виконувач обов'язків головного тренера цієї команди Михайло Іваниця.

Михайле Михайловичу, вітаємо з поверненням в еліту.

Спасибі. Дуже приємно, що ми виконали поставлене завдання. Ще перед сезоном керівництво клубу заявило, що варто поборотися за перепустку в прем'єр-лігу. Було важко, адже в першій лізі є чимало сильних клубів. Ми боролися в кожному матчі, і цілком заслужено посідаємо перше місце.

Вам не видається, що “Закарпаття” надто легко вибороло право грати в еліті?

Ні, легких поєдинків у нас не було. Повторюся, ми билися у кожному матчі. Повірте, було дуже багато напружених ігор з нашою участю.

Торік “Закарпаття” було у числі аутсайдерів вищої ліги. Тепер ця команда — лідер першої ліги. Чи можна стверджувати, що це ознака значно нижчого класу першої ліги від другої?

Різниця, безумовно, існує. Та величезної прірви немає. У першій лізі грає шість-вісім дуже сильних команд. Щодо “Закарпаття”, то нам вдалося зберегти кістяк команди. Це плюс. Чижевський, Єсін, Шопін та інші досвідчені гравці грали за нас в першій лізі. До них приєдналися Калініченко, Прокопченко. Словом, ми грали з футболістами рівня елітного ешелону.

Судячи з того, що кістяк команди торік виступав у прем'єр-лізі, то ви вже знаєте, на що здатен ваш колектив в когорті найсильніших клубів України...

Ні, важко спрогнозувати можливості моєї команди в прем'єр- лізі. Та можу зараз сказати, що команда потребує доволі солідної доукомплектації. Підсилення обов'язково будуть. Вони нам конче потрібні.

На які позиції?

На кожну. Кожна наша ланка потребує пожвавлення. От і попрацюємо під час міжсезоння на трансферному ринку, щоб залучити сильніших виконавців. Є деякі футболісти, за якими ми стежимо. Але конкретно прізвищ назвати не можу.

Всі ми добре пам'ятаємо висловлювання вашого попередника Володимира Шарана про жалюгідне становище клубу. Він заявляв, що команді ніде було тренуватися. За рік справи поліпшилися?

Проблеми існують. Це правда. Але потихеньку керівництво клубу їх вирішить. Визнаю, що наш клуб не є надто заможним, але постараємось достойно виступити в еліті. Щодо тренувань, то є де працювати. Іноді тренуємося в Мукачевому, часто їздимо в Чоп, де створили чудові умови для тренувань. Ми готові до роботи.

Коли ви позбудитеся приставки “в.о.”?

Це питання слід адресувати нашим керівникам. Я маю бажання працювати у рідному клубі, в якому перебуваю ще з далекого 1992-го року. За цей час зробив перерву у два роки.


Источник: turnir.com.ua