Показати повідомлення окремо

В Ужгороді затримано зловмисника, який зводив рахунки з грошовою машиною

02.06.2009, 13:46   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В Ужгороді у банкомата ПриватБанку затримано зловмисника, який зводив рахунки з грошовою машиною.

У ніч на суботу 30 травня, прогулюючись нетверезому ходою по площі Кирила і Мефодія, 32-річний городянин зауважив банкомат і вирішив поповнити кишеню готівкою. Підійшов до банкомату, вставив картку, але грошей, чи то з-за відсутності різкості, чи то через непопадання на правильні кнопки, зняти не зміг. Не знайшовши спільної мови з машиною, розсерджений громадянин в люті завдав по банкомату декілька ударів кулаками та ногами, бажаючи отримати гроші силою.

Однак встановлена на банкомату сигналізація спрацювала після першого ж удару, і через пару хвилин до місця події прибула охоронна група. Вандала, що відпрацьовував на банківській техніці прийоми рукопашного бою, негайно затримали і передали співробітникам міліції.

У цей час за фактом заподіяння хуліганськими діями матеріального збитку правоохоронці проводять із затриманим розгляд. Невдачливому громилові доведеться відшкодувати ПриватБанку 1'680 гривень.

На рахунку банку є з десяток подібних історій, які для громил-випивак завжди закінчувалися однаково - провести ніч у міліцейському відділку й сплатити за свій рахунок відновлювальні роботи. Справа в тому, що кожен банкомат ПриватБанку оснащений відеоспостереженням і сигналізацією, що дозволяють зреагувати на пошкодження і встановити особу зловмисників. У зв'язку з цим у банку є одне побажання для любителів спиртного: шановні клієнти, працюйте з банкоматами у тверезому стані. Тоді будь-яка необхідна вам операція буде виконана успішно, і головне - проблем із законом не виникне.