Показати повідомлення окремо

Ужгородські рятувальники долучилися до відзначення Всесвітнього дня захисту дітей

02.06.2009, 11:04   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

За доброю традицією представники оперативно-рятувальної служби обласного центру Закарпаття вже вкотре долучаються до відзначення Всесвітнього дня захисту дітей. Для пожежників-рятувальників це один із не багатьох днів у році, коли робота приносить задоволення і залишає опісля радість на душі від дитячого галасу, дзвінкого сміху і зацікавлених оченят малечі.

Організаторами святкового дійства для діток під назвою: «Захист дитинства у цілому світі - це місія честі, любові й добра», яке відбулося 1-го червня на вул. 8 Березня в Ужгороді, виступили комунальне підприємство № 5 та дитяча бібліотека. Окрім участі у конкурсах, вікторинах та різного роду розвагах, що проходили на одному з майданчиків, малюки мали змогу ознайомитися і з роботою рятувальників, які також завітали на свято. Спочатку сильні і загартовані чоловіки розповіли малечі про правила безпечної поведінки в різного роду життєвих ситуаціях.

Потому дітлахи мали можливість облюбувати багряно-білий пожежний автомобіль, ознайомитись з рятувальним обладнанням і відчути себе героями-рятівниками, зодягнувши на себе бойовий одяг, червоний шолом і засоби захисту органів дихання. Нестримні овації та оплески рятувальникам пролунали, коли ті за допомогою пожежного ствола подарували дітлахам теплий літній дощик. Захвату дітей не було меж. Дітки хотіли залишити напам’ять ці миті - і ставши поруч бійців служби МНС посміхалися в об’єктиви відеокамер і фотоапаратів. В ці миті пожежники особливо відчували заради кого вони живуть і працюють.