Показати повідомлення окремо

Юні інспектори відпочиватимуть в "Артеку"

31.05.2009, 09:00   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Щороку працівники Державтоінспекції та управління освіти й науки ОДА краю проводять конкурс юних інспекторів руху. Його мета – навчити неповнолітніх правил дорожнього руху, попередити ДТП за участі та з вини дітей.

У недавні вихідні 18 команд, переможниць районних і міських конкурсів ЮІР, приїхали в Ужгород, аби вибороти звання найкращих. Звичайно, всі переможцями стати не можуть, але організатори цього заходу, зокрема голови Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста Іванна Сабо та Спілки автомобілістів Руслан Афанасьєв, зробили все можливе, щоб юні інспектори почувалися найкращими.

На кожному етапі, а їх було п’ять, нагороджували трійку найспритніших та найрозумніших. У загальному підсумку третє місце зайняли учні Буштинської загальноосвітньої школи Тячівського району, «срібло» дісталося «юірівцям» Перечинської гімназії, а найвищу сходинку п’єдесталу посіли вихованці Ужгородського ліцею «Лідер» (ЗОШ № 20). Радість перемоги посилили цінні подарунки, котрі вручили учасникам конкурсу співробітники ДАІ, особливо основний приз – поїздка в омріяний табір відпочинку «Артек».