Показати повідомлення окремо

Закарпатські вчителі взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі

29.05.2009, 19:48   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

27 травня Олімпійська академія України та Комісія НОК України «Олімпійська освіта і культура» на базі київської гімназії «Потенціал» провели Всеукраїнський науково-практичний семінар «Реалізація олімпійської освіти в школах України».

У роботі семінару взяли участь директори і вчителі 32 загальноосвітніх навчальних закладів із Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської, Херсонської областей, м. Києва та 14 методистів фізичного виховання регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Учасників семінару привітала президент Олімпійської академії України, голова комісії НОК України «Олімпійська освіта і культура», доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Марія Булатова. У своїй доповіді вона зосередила увагу на підготовці українського юнацтва до участі у спортивних змаганнях та культурно-освітніх проектах в рамках І Юнацьких Олімпійських ігор.
Всі присутні мали чудову нагоду ознайомитись із досвідом роботи педагогічного колективу гімназії з інтеграції олімпійської освіти в навчально-виховний процес школи.

Увазі присутніх було запропоновано інтегровані уроки:
- українська мова і фізкультура, 6 клас – Алла Малішевська і Тетяна Дмитрієва;
- українська і грецька мови, 5 клас –пані Граматула (Греція) і Світлана Зубик;
- зарубіжна література і математика, 9 спеціалізований спортивний клас – Ірина Дєткова та Ольга Білик;
- класна година, 10 клас: «Олімпійські ігри – ідеал миру і людяності» - Світлана Колумбет.

В «Олімпійському калейдоскопі» було представлено усі напрями фізкультурно-спортивної роботи гімназії. Свою майстерність учасникам семінару демонстрували юні баскетболісти і волейболісти, борці й гімнасти, туристи і танцюристи.

На завершення семінару відбувся обмін досвідом впровадження олімпійської освіти в школах України.

Підсумки плідної роботи науково-практичного семінару підбила директор Олімпійської академії України Валентина Єрмолова.


Источник: НОК України