Показати повідомлення окремо

Державна екологічна інспекція провела перевірки на території Міжгірського району

29.05.2009, 13:34   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Проблема поводження з відходами, у першу чергу – побутовими, гостро стоїть у всіх областях країни. Не виняток і Закарпаття. Сьогодні смітники і стихійні звалища стали, на превеликий жаль, невід’ємними атрибутами околиць міст і селищ, берегів водойм, лісових та пришляхових смуг.

З метою здійснення контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства України у сфері поводження з відходами та дотримання режиму господарської діяльності у прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах водних об’єктів Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області 21-22 травня 2009 року було проведено рейдові перевірки на території Міжгірського району.

У ході рейдів держінспекторами перевірено 21 суб’єкт господарської діяльності, 4 сільських та 1 селищна ради. За порушення правил розміщення відходів за ст.82 КУпАП до адмінвідповідальності притягнуто 26 осіб з накладенням адмінстягнень у вигляді штрафу на суму 2,363 тис.гривень. У тому числі за невиконання вимог ст.21 Закону України “Про відходи” притягнуто до адмінвідповідальності голів Н.Студенецької, Пилипецької, Голятинської, В.Бистрянської сільської ради та заступника Міжгірського селищного голови.

Як свідчить практика, рейди-перевірки є результативними, тож Інспекція й надалі проводитиме такі заходи державного екологічного контролю.