Показати повідомлення окремо

Затримано мікроавтобус Фольксваген "нашпигований" пачками цигарок

28.05.2009, 18:43   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Народне прислів’я "Далі покладеш — ближче візьмеш" не спрацювало для двох громадян Польщі, які після подорожі Україною повертались додому. Мікроавтобус "Фольксваген", яким прямували туристи, буквально був "нашпигований" пачками цигарок українського виробництва.

З пояснень подорожуючих стало зрозуміло, що з правилами вивезення тютюнових виробів з України вони добре знайомі, тому й вирішили сховати 168 блоків цигарок у важкодоступних місцях транспортного засобу — під обшивкою салону та стелі, у дверцятах та під сидіннями.

Ця подія відбулася у пункті пропуску "Рені – Джюрджюлешть" митного поста "Рені" Ізмаїльської митниці, де митники та прикордонники викрили дане порушення.

Виявлені сигарети громадяни Польщі не задекларували ані усно, ані письмово та умисно приховали їх від митного контролю з метою подальшого незаконного вивезення з території України (про що порушники письмово вказали у поясненнях).

За даним фактом митники склали протокол про порушення митних правил за ознаками статті 352 Митного кодексу України. Цигарки та транспортний засіб вилучено, а суд визначить їх подальшу долю.