Контейнер 20 купить

Куплю контейнер 20 купить.

www.konteiner-kron.ru

Показати повідомлення окремо

На початку червня на Закарпатті запрацює ще один санаторно-туристичний комплекс

27.05.2009, 13:38   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Попри кризу туристично-рекреаційна галузь краю розвивається. Свідченням тому стане і відкриття ще одного оздоровчого закладу. Санаторно-туристичний комплекс "Боржава", який знаходиться неподалік села Довге, на початку червня справлятиме новосілля. З новим оздоровчим комплексом цього вівторка ознайомився голова облдержадміністрації Олег Гаваші.

Колись тут працював пансіонат "Факел", але потім без господаря тривалий час занепадав. Зараз у закладі завершуються останні підготовчі роботи. Реконструкція «Боржави» тривала майже чотири роки, інвестори вклали понад 24 мільйони гривень. За словами генерального директора Асоціації санаторно-курортних закладів «Санатор» Олега Уварова, "Боржава" одночасно зможе прийняти понад 150 відпочиваючих. Для цього облаштовано 70 номерів, збудовано невелике котеджне містечко. Заклад розрахований на відпочиваючих середнього класу. Попри це є в санаторії і 15 «соціальних» номерів та понад двадцять – класу «люкс». Профіль лікування – захворювання кишково-шлункового тракту та опорно-рухового апарату. До послуг відпочивальників буде запропоновано п’ять видів мінеральних вод («теплиця», «кушницька № 876», «кушницька № 12-1», «боржавська» та «оленівська») і… закарпатське вино, яке, як відомо, у певних дозах теж має цілющу силу. Оздоровленню сприятиме і цілий спектр сучасних медично-оздоровчих процедур, чудові умови проживання.

На території санаторію облаштовано літній амфітеатр, сучасний конференц-зал тощо, що дозволить проводити тут різного роду культурницькі заходи. За словами Олега Уварові, зацікавленість закладом зі сторони туристів надзвичайно висока, чимало путівок на літній сезон вже розкуплено.

У планах керівництва – відкриття на базі конеферми, яку Олег Уваров створив неподалік, школи верхової їзди. Наразі з Чудського конезаводу вже закуплено шість верхових рисаків породи німецький трикен. У школі відпочивальникам пропонуватимуться триденні курси їзди на конях. Навчатися верховій їзді матиме змогу і дітвора з навколишніх сіл. До слова, завдяки новому санаторію матиме хороший зиск і Довжанська селищна рада: зростають надходження в бюджет, в санаторії знайшли роботу понад 120 чоловік тощо.

– В нашому санаторії в лікувальних цілях практикуватиметься іппотерапія, – розповідає керівник закладу. – Кінь – унікальний «живий тренажер», який приводить в тонус одразу всі м’язи наїзника. Іппотерапію застосовують насамперед в лікуванні легких форм церебрального паралічу. Завдяки цій унікальній терапії поліпшуються функції вегетативної системи, можливо відкоректувати фізичні недоліки людини.
За словами Олега Уварові, асоціація «Санатор» і надалі планує інвестувати в туристично-рекреаційну галузь Закарпаття.

– Наша компанія працює в багатьох куточках України, але чи не найкращі умови для інвестування саме на Закарпатті. Тому в майбутньому будемо розширювати мережу санаторно-туристичних закладів у цьому краї, – відзначив Олег Уваров.