Показати повідомлення окремо

На Закарпатті вибух газу зруйнував житловий будинок та травмував трьох людей

27.05.2009, 12:50   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

О 06:45 27-го травня в с. Іза Хустського району вибух газу без подальшого горіння зруйнував житловий будинок та травмував трьох людей. Серед потерпілих 52-річна Марія, в якої лікарі діагностували термічні опіки ІІ-ІІІ ступеню важкості на площі 65 відсотків тіла та опіки дихальних шляхів, 33-річна Юлія у якої забій шийного відділу хребта, лівого плечового та гомілкового суглобів та чотиримісячна Ванесса.

За попередніми даними, все сталося під час спроби запалити газову плиту. Щойно жінка запалила сірника, як пролунав вибух, від якого з будинку майже нічого не залишилося. Донька та чотиримісячна онука в той момент перебували в іншій кімнаті. Потерпілих негайно доправили до Хустської центральної районної лікарні.

За попередньою версією, причиною вибуху стало самовільне підключення додаткової газової плити водопровідним шлангом до вже існуючої. Саме через цей шланг і міг статися витік газу, якого господиня не відчула, коли вранці зайшла до кухні. Наразі збитки від нещасного випадку встановлюються.