Показати повідомлення окремо

Приміщення Хустської спеціалізованої ЗОШ буде одним із найкращих в області

26.05.2009, 13:48   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

На двадцять третій сесії обласної ради V скликання, яка відбулася 27 лютого, депутати ухвалили рішення №782 «Про затвердження уточненого обсягу обласного бюджету на 2008 рік». Ним, зокрема, передбачено виділити 500 тис.грн. на капітальний ремонт Хустської спеціалізованої школи ЗОШ І-Ш ст. №1 ім. Августина Волошина.

Цими днями на ім’я голови Закарпатської обласної ради Михайла Кічковського надійшов лист від Хустського міського голови Михайла Джанди зі словами щирої вдячності за підтримку територіальної громади міста у справі надання фінансової допомоги міському бюджету. «Виділення додаткових коштів для фінансування спеціалізованої школи, йдеться у листі, - дало можливість забезпечити своєчасне та якісне виконання робіт для забезпечення проведення святкових заходів у рамках відзначення 70-річчя Карпатської України.

Надання додаткової субвенції з обласного бюджету для завершення капітального ремонту приміщень навчального закладу зробить його одним з найкращих в області, який відповідатиме вимогам сучасного навчального процесу, дасть можливість виховувати підростаюче покоління в дусі патріотизму та кращих традицій, які були започатковані провідниками незалежної Карпатської України».