Показати повідомлення окремо

Ужгородські вогнеборці на пожежі врятували жінку-інваліда

26.05.2009, 13:24   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Пожежа в квартирі, що знаходиться на другому поверсі п’ятиповерхівки на вул. Грушевського в обласному центрі Закарпаття ледь не коштувала життя власниці помешкання 86-річній Євдокії. І якби не сусіди, які прокинулися через запах диму в квартирі та оперативні дії ужгородських вогнеборців, наслідки могли бути фатальними.

Повідомлення в оперативно-рятувальну службу обласного центру надійшло о 05:30 26-го травня. Телефонували мешканці будинку, які повідомили, що з квартири пенсіонерки відчувається запах диму. Вже по прибуттю двох відділень вогнеборців сусіди розповіли, що всередині перебуває сама господиня – інвалід першої групи. Пожежники виламавши двері зайшли всередину помешкання.

Одні заходилися приборкувати полум’я, яке розігралося на кухні, інші почали шукати власницю помешкання. Вже через хвилину командир відділення СДПЧ-1 Сергій Текелій разом з пожежними Габором Прокопом та Йосипом Галасом знайшли стареньку, котра на той час вже була непритомна. Не гаючи часу потерпілу винесли із помешкання та передали до рук лікарів швидкої допомоги, які вже чекали на дворі. У старенької лікарі діагностували отруєння чадним газом.

Пожежу ліквідували в короткі строки часу, однак зважаючи на те, що її пізно помітили, вогонь все ж таки встиг завдати шкоди власниці у розмірі 5 тисяч гривень, знищивши при цьому холодильну камеру, кухонні меблі та речі домашнього вжитку. Як встановили фахівці у галузі пожежної безпеки, до появи вогню в помешканні призвело коротке замкнення електропроводки.