Показати повідомлення окремо

Щоб потрапити до Польщі, турецькі туристи надрукували собі нові паспорти

26.05.2009, 10:44   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Сьогодні вночі о пів на третю на кордоні з Польщею затримали двох чоловіків, які намагалися перетнути кордон за підробленими документами. Порушників викрили під час оформлення поїзда "Київ-Варшава" в пункті пропуску «Ягодин». Експертиза показала, що паспорти мандрівників фальшиві. Пред’явлені на контроль папери з відповідними відмітками та деякими елементами захисту були зроблені на лазерному принтері.

Власників підроблених паспортів із поїзда зсадили. Вони назвалися 27- та 28-річним громадянами Туреччини. Чоловіки повідомили, що в Україну прибули офіційно з метою туризму. Нібито не набравшись достатньо вражень, туристи захотіли відвідати ще й Польщу. Наразі їх доставлено до підрозділу Держприкордонслужби, обставини правопорушення з’ясовуються.

Крім цього, минулої доби співробітники Держприкордонслужби затримали у Закарпатській області нашу співвітчизницю, в паспорті якої були замінені сторінки для віз, а в аеропорту "Бориспіль" викрили росіянина, який прилетів з Угорщини з підробленим литовським паспортом.