Показати повідомлення окремо

Як проходить тестування на Закарпатті?

25.05.2009, 19:22   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Майбутні абітурієнти вже пройшли зовнішнє незалежне оцінювання з п'яти предметів. Зокрема, позаду залишилися тестування з історії України, біології, фізики, географії, української мови та літератури. Попереду випробування ще з трьох предметів – математики, іноземної мови (на вибір – англійська, німецька, французька або іспанська) та хімія. На зовнішнє незалежне оцінювання з математики випускників запрошують уже найближчого вівторка, 26 травня.

Цьогоріч кожен учасник зовнішнього незалежного оцінювання має змогу пройти не більше п'яти тестувань. Українська мова та література залишається обов'язковим випробуванням. Решта чотири предмети можливо було вибирати. Днями майже 10 тисяч випускників загальноосвітніх навчальних закладів краю прийшли в пункти тестування, аби продемонструвати свої знання з української мови та літератури. За словами начальника управління освіти та науки облдержадміністрації Михайла Мотильчака, цьогоріч відсоток явки на тестування є дуже високим – майже 92%. Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України пройшли 4360 учасників, з біології – 2339, з фізики – 890, з географії – 1557, з української мови та літератури – 9993 учасники.

– Весь процес тестування здійснюється з використанням інформаційних технологій, що додає роботі оперативності та гарантує прозорість процесу незалежного зовнішнього оцінювання, – констатує Михайло Мотильчак.