Показати повідомлення окремо

Зняли порчу на суму понад 50 тис. грн.

25.05.2009, 13:49   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Скільки вже мовлено перемовлено про те, що не варто довіряти різним ворожкам та екстрасенсам, які нібито можуть врятувати родичів від «поганого ока» чи якихось прокльонів. Але, як свідчить статистика, громадяни все одно «ведуться» на такі байки. Зокрема, жертвою невідомих шахрайок стала 22-річна ужгородська студентка.

Дівчину перестріли зловмисниці у Мукачеві і запропонували зняти причину (порчу) з її батьків. Щоправда, за свої «послуги» шахрайки запросили чималу суму: дві тисячі гривень, три тисячі доларів США, близько 2,5 тисяч євро, а також усі домашні золоті ювелірні вироби. Скоріш за все дівчина потрапила під дію гіпнозу. Однак вона зуміла запам’ятати зовнішність своїх кривдниць. Одній з них на вигляд близько 30 років, худорлявої статури, зріст 165-170 см, волосся коротке каштанового кольору, очі світло-карі. Інша також виглядає на 30-річну, але повнуватої статури, висока на зріст, волосся темне середньої довжини, очі карі. Обидві розмовляли українською мовою без ознак місцевого діалекту. Під час розмови називали одна одну іменами Ірина і Марина. На пошуки зловмисниць орієнтовані усі міськрайвідділи області.

Правоохоронці краю звертаються до усіх громадян, котрі стали жертвами подібних шахрайок. Будь-яку інформацію можна повідомляти за телефоном 102 або звертатися у найближчий підрозділ міліції.