Показати повідомлення окремо

Кримінальні новини Закарпаття

24.05.2009, 20:34   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В інших регіонах України, зокрема на Львівщини, вельми поширеними є «барсетні» злочини, коли спритні злодії викрадають барсетки з документами з кишень та автомобілів. І от, схоже, в нас зявилися місцеві «умільці»... Серед ночі у вівторок із заявою в міліцію звернувся ужгородський пенсіонер. Заявник поскаржився, що вечірньої пори на вулиці міста невiдома особа штовхнула його, внаслiдок чого вiн впав. А коли хуліган утік, пенсіонер не виявив своєї барсетки, в якiй знаходились його особистi документи та банківська кредитна картка. Вона або випала при падінні, або злодій витягнув її ще з кишені своєї жертви. «Барсеточника» розшукує міліція.

Спiвробiтники міліцейського відділу по боротьбі з економічними злочинами в ходi проведення операцiї «Iнтелект» встановили, що місцевий приватний підприємець реалізовував в одному з супермаркетів міста Ужгород у своєму торговому павiльйонi ДВД-диски з ознаками контрафактностi. Пiд час огляду торгового павiльйону було виявлено та вилучено 97 дискiв без контрольних марок.

57-річний ужгородець звернувся в міліцію з проханням щодо добровiльної видачi запчастин до мисливської зброї. З оселі заявника стражі порядку вилучили цілий арсенал, зокрема дерев’янi приклади до гладкоцiвкової зброї в кiлькостi 14 штук, 12 ударно-спускових механiзмiв до рушниць, 2 нарiзнi ствола калiбром 5.6 мм до рушниці – «мєлкашки», 2 затвори, дерев’яний приклад до гладкоцiвкової рушницi з ударно-спусковим механiзмом.Металеві частини предметів добряче знищені корозією, що говорить про їхню давність. Збирав, мабуть, дядько в полях і лісах «відгомін війни», а тепер вирішив здати, від гріха подалі?..

У селі Коритняни на Ужгородщині 49-річний водій автомобіля «Пежо-Боксер», невпоравшись з керуванням, допустив зiткнення з металевою огорожею будинку. В результатi ДТП водій вiд отриманих травм помер на мiсцi подiї. А біля села Дравці Ужгородського району спiвробiтники ДАI виявили дві іномарки: «Опель-Вектра» та «БМВ-750». Машини були без державних номерів, їх доставили на штрафмайданчик Ужгородського РВ.Звідкіля взялися в полі ці престижні іномарки, тепер зясовує міліція.

У Мукачеві на вулиці Пушкіна міліціонери затримали 23-річну мiсцеву смаглявку, у якої пiд час особистого огляду виявлено та вилучено 20 грамів марихуани. Звідкіля у молодиці дурман-зілля, зясовується.Як і те, звідкіля взяв 15 грамів анаші інший мукачівець, 39-річний. Останнього теж затримали стражі порядку під час відпрацювання міста. Також спiвробiтники мукачiвського міськвідділу міліції пiд час вiдпрацювання міста затримали на вулиці 40-річного мiсцевого мешканця, у якого пiд час особистого огляду виявлено та вилучено штик-нiж вiйськового взiрця довжиною 45 см.Походження зброї зясовується.

Із заявою в міліцію звернувся директор однієї з сільських шкіл на Мукачівщині. Заявник повідомив про те, що вночі невiдомі особи, шляхом пошкодження вiконного скла, викрали з примiщення класу 8 комп’ютерiв.Сума збиткiв склала 12000 гривень. Нахаб, які це зробили, розшукують.До слова, сигналiзацiя та грати на приміщенні школи були вiдсутнi, лише сторож. Із заявою в міліцію звернулась продавець магазину села Кальник,що на Мукачівщині. Зранку, прийшовши на роботу, жінка виявила, що вночі в закладі побували непрохані гості. Злодії зламали два навiсні замки на гратах дверей й викрали товару на 1200 гривень, повідомили в ВЗГ ГУМВС.

Володимир ТИС


Источник: газета "НЕДІЛЯ"