Показати повідомлення окремо

Депутат обласної ради Віталій Постолакі на Тячівщині провів прийом з особистих питань

23.05.2009, 09:19   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

21 травня депутат Закарпатської обласної ради, секретар постійної комісії з питань законності і правопорядку Віталій Андрійович Постолакі, який закріплений за Тячівським районом, провів прийом громадян з особистих питань у приміщенні Дубівської селищної ради, що на Тячівщині.

Селян, які звернулися до нього, здебільшого турбували земельні питання, приватизація майна, виділення земельної ділянки, капітальний ремонт одного з мостів через р.Тересва тощо.

Про складну ситуацію, яка спіткала її сім’ю розповіла жителька с.Підплеша. ЇЇ будинок знаходиться в аварійному стані і тому просила у депутата про сприяння у виділенні земельної ділянки. Віталій Постолакі негайно ж зв’язався із Тячівським міським головою Іваном Ковачем, який пообіцяв надати заявниці земельну під будівництво.

Прийшов на прийом до Віталія Андрійовича Вівчар, який також проживає у с. Підплеша. Він всім серцем переживає не тільки за себе, а й за своїх односельчан, порушивши питання про невиконання судового рішення. Справа у тім, що на території села існує несанкціоноване кладовище, яке знаходиться вище самого села. І коли йдуть опади, то всі стічні води з нього стікаються до криниць. Ніхто, мабуть, з нас не хотів би напитись такої води. На цьому цвинтарі ще у 1996 році рішенням суду було заборонено поховання, однак церковна двадцятка продовжила захоронення.

Всі питання, які порушувалися на прийомі з особистих питань Віталій Андрійович взяв під особистий контроль і пообіцяв посприяти їх вирішенню.

Надія Сарана