Показати повідомлення окремо

Обласна рада відзначила ще кількох наших кран

23.05.2009, 08:08   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Розпорядженням голови Закарпатської обласної ради Михайла Кічковського за багаторічну плідну творчу діяльність, високі досягнення на поетичній ниві нагороджено нагрудним знаком обласної ради – «За розвиток регіону» поета Петра Мідянку. Цієї ж відзнаки удостоєно начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства Миколу Козлюка.

Почесною грамотою обласної ради пошановано за вагомий внесок у розвиток міжнародної співпраці, налагодження тісних контактів між територіальними громадами і органами місцевого самоврядування Закарпатської області та краю Височіна (Чеська Республіка), сприяння у реконструкції навчальних закладів Рахівщини та з нагоди 50-річччя від дня народження координатора Фонду «Віза» в Україні Бориса Качура.

Таку ж нагороду за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я та з нагоди ювілейного дня народження вручено заступнику начальника охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяні Міцьо.

Почесною грамотою нагороджено також за сумлінну працю та з нагоди ювілейного дня народження заступника начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Маргариту Борис, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління капітального будівництва ОДА Надію Шелельо, директора та завідувача відділу народних інструментів Нижньоворітської дитячої музичної школи (Воловецький район) Валентину Вайдич і Олексія Рябінчака.

Надія Сарана