Показати повідомлення окремо

Затверджено конкурсну комісію з оцінки та відбору інвестиційних проектів

23.05.2009, 07:50   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

На реалізацію рішення обласної ради «Про Програму розвитку малого підприємництва в області на 2009-2010 роки» голова облдержадміністрації Олег Гаваші прийняв розпорядження, яким затверджено конкурсну комісію з оцінки та відбору інвестиційних проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва для отримання часткового відшкодування відсотків за кредитами за рахунок коштів обласного бюджету.

У своїй роботі, зазначено в розпорядженні, конкурсна комісія буде керуватися «Порядком часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів». Цей документ затверджено рішенням обласної ради від 14 січня 2009 року №759.

Конкурсну комісію очолив заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Гоблик. До її складу, разом із керівниками відповідних управлінь і служб ОДА, ввійшли (за згодою) і депутати обласної ради. Це – голова постійної комісії з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Василь Лінтур, а також начальник відділу соціальної сфери і природних ресурсів головного управління економіки ОДА Володимир Вашко.