Https://bestt.com.ua

https://bestt.com.ua перевод справки днепр нотариальное заверение перевода.

bestt.com.ua

Показати повідомлення окремо

Депутати Виноградівської райради заслухали звіт голови ради та ухвали низку програм

22.05.2009, 07:07   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

19 травня відбулось пленарне засідання двадцять третьої сесії Виноградівської районної ради під головуванням Олега Любімова.

Районні депутати внесли зміни до головного фінансового документу – бюджету на 2009 рік, заслухали звіт про виконання районного бюджету за І-й квартал поточного року та звіт постійної комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, яку очолює Іван Мишанич.

Серед блоку питань щодо затвердження та змін до районних програм розглянуто: Програму розвитку житлового будівництва, Програму енергоефективності та енергозбереження, Програму розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та забезпечення доступу особистих селянських та фермерських господарств на ринок аграрної продукції, внесено зміни до Програми подолання бідності.

На пленарному засіданні детально обговорено питання «Про хід виконання Програми будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, у тому числі у сільській місцевості 2005 – 2010 роки». Свої думки стосовно стану справ у даній галузі висловили перший заступник голови райдержадміністрації Юліус Краснай та заступник голови районної ради Йосип Борто. Більш предметно з цього питання присутніх ознайомив перший заступник начальника Закарпатського облавтодору Василь Заяць. Не зовсім райдужна ситуація у цій сфері, наголосив доповідач, - адже на сьогоднішній день немає затвердженого Титульного списку ремонту доріг у районі. Це, насамперед, пов’язано з відсутністю коштів на дані роботи. І взагалі, планується реорганізація державного підприємства «Укравтодор», після якої всі райавтодори, які тепер є філіями держпідприємства, відпустять у «самостійне плавання». Таким чином держава дбатиме лише про дороги державного значення, а турботи про дороги територіального та місцевого значення ляжуть на місцеві бюджети. А тут і без цього вистачає проблем з комунальними дорогами.

За клопотанням ДПІ у Виноградівському районі, сесією було внесено зміни до діючого переліку видів діяльності за спрощеною системою оподаткування, де вилучено один та добавлено три види діяльності. Надалі, вивчивши блок майнових питань, до якого було внесено дев’ять проектів рішень, депутати затвердили вісім пропонованих з деякими доповненнями, а один - повернули виконавцям на доопрацювання.

На сесії також погоджено відчуження та списання старих транспортних засобів двох комунальних підприємств та ухвалено попереднє погодження ТОВ «Паладь Буд» проекту гірничого відводу Великопаладського родовища цегельних глин та піску. Ознайомившись зі станом епідемічної ситуації захворювання на туберкульоз у Виноградівському районі, районні парламентарі прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України з клопотанням про внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері охорони здоров’я. Це, зокрема, пропозиції обов’язкового проходження флюорографічного обстеження громадянами групи ризику та примусового лікування хворих на цю недугу.

На завершення роботи сесії, заступник голови районної ради Августин Керечан зробив заяву, що у зв’язку з досягненням пенсійного віку він бажає піти на заслужений відпочинок. Депутати стоячи аплодували йому, дякуючи за той величезний внесок у соціально-економічний розвиток району, просили й надалі не залишатися осторонь від вирішення актуальних проблем Виноградівщини.

Як повідомили у районній раді, з усіма прийнятими рішеннями на двадцять третій та попередніх сесіях, відвідувачі інтернету можуть ознайомитись на сайті Виноградівської районної ради у рубриці «Документи районної ради: - Рішення сесій».

Надія Сарана