Показати повідомлення окремо

У Міжгір’ї відкрито меморіальну дошку поету Петру Скунцю

21.05.2009, 18:37   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

20 травня 2009 року виповнилося б 67 літ від дня народження видатного українського поета, лауреата Національної премії України ім.Тараса Шевченка - Петрові Миколайовичу Скунцю (20.05.2942- 30.04.2007). З цієї нагоди учора, на батьківщині співця Срібної Землі, у смт.Міжгір’я відбулось відкриття меморіальної дошки у місцевій загальноосвітній школі, у якій він навчався з 1948 по 1958 роки.

На урочистій церемонії перед шанувальниками творчості Петра Скунця виступили заступник голови Міжгірської районної ради Володимир Голодняк, голова правління Закарпатської організації Національної Спілки письменників України Петро Ходанич, колеги-спілчанці - Христина Керита й Василь Густі, директор видавництва «Гражда» Іван Ребрик, керівник літературної студії при Міжгірській ЗОШ І-Ш ст., поетеса і журналістка Віра Фесенко та інші.

Зі словами щирої вдячності до міжгірчан, які шанують і зберігають пам’ять про великого поета, до автора меморіальної дошки - скульптора Василя Романа звернулась вдова Олена Дмитрівна Скунць. Вона також відзначила, що за підтримки обласної ради, обласної державної адміністрації уже вийшли в світ два томи поезій Петра Скунця. Готовий до друку - третій. Його, як і дві попередні книжки, упорядкувала донька Петра Миколайовича - Наталка Скунць.

Василь Чорногор