Показати повідомлення окремо

Геодезисти, земельники, лісівники зібралися на Закарпатті

21.05.2009, 18:30   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В Ужгороді, 21 травня, розпочала роботу ІV Міжнародна науково-практична конференція «Нові технології в геодезії, землевпорядкуванні та лісовпорядкуванні».

Протягом двох днів фахівці з різних куточків України й з-за її меж обговорюватимуть питання впровадження нових технологій в геодезії, землевпорядкуванні та лісовпорядкуванні. Участь у Міжнародній конференції беруть представники Держкомзему України, Державної служби геодезії, картографії та кадастру, Науково-дослідний геодезичний, топографічний і картографічний інституту м. Здіби (Чеська Республіка), науковці та інші.

Відкриваючи Міжнародну конференцію, начальник головного управління земельних ресурсів в Закарпатській області Іван Калинич відзначив, що з кожним роком все більше фахівців виявляють цікавість до конференції. Цьогоріч у ній беруть участь майже 70 фахівців.

Учасників конференції привітав заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Михайло Попович.
Однією з особливостей цьогорічної Міжнародної конференції – демонстрація можливостей, введеної в дію мережі перманентних супутникових станцій.

– В нашій області введено в дію мережу перманентних супутникових станцій, які застосовуються у цих галузях. Це вперше в Україні. Поки що ця мережа працює в експериментальному порядку, проте виробничники уже використовують її можливості, – каже Іван Калинич. Після погодження з відповідними службами мережа працюватиме як національна.

За його словами, введення нових технологій надасть велику допомогу у вирішенні багатьох інженерно-технічних питань. Є пропозиції щодо спільних пілотних проектів від чеських колег. Тісна співпраця налагоджена з інститутом геодезії Національного університету «Львівська політехніка», Львівським національним аграрним університетом.