Показати повідомлення окремо

Святкували новосілля

21.05.2009, 17:12   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Вихованці дитячого будинку сімейного типу родини Фізешів у середу, 20 травня, відсвяткували новосілля. Сім’я переїхала до нового, просторого, великого будинку у селі Великі Береги Берегівського району, який було придбано за сприяння благодійного фонду "Шамуель".

Подружжя Ольги та Шандора Фізешів виховують 2 власних дітей. А з жовтня 2006 року стали батьками-вихователями і дарують свою любов та тепло 6 сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Найменшому з вихованців ще не виповнилося і трьох, а найстаршому – незабаром 10 років. Новий будинок їм було придбано ще минулого року, цьогоріч вдалося завершити ремонт.

Батьків та дітей прийшли привітати представники органів виконавчої влади, реформатської церкви, благодійники, батьки-вихователі інших дитячих будинків сімейного типу. Вітаючи родину зі святом, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Михайло Попович подякував сім’ї Фізешів за благородний вчинок, висловив упевненість, що їхні діти виростуть достойними громадянами України
– Розвиток і підтримка сімейних форм виховання є пріоритетними для влади, – заявив Михайло Попович. – Ми й надалі підтримуватимемо діючі і сприятимемо створенню нових прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, а також всіляко стимулюватимемо національне усиновлення, адже сьогодні на Закарпатті ще чимало дітей чекають на своїх батьків.

З нагоди новосілля Михайло Попович вручив щасливим дітям басейн.
– Загалом, на сьогодні на обліку в службах у справах дітей перебуває 2026 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що становить 0,7 відсотка від дитячого населення області, – повідомила керівник служби Світлана Якімеліна. – Цьогоріч в області планують відкрити 3 дитячі будинки сімейного типу та 15 прийомних сімей, влаштувавши 40 дітей. Всього в 28 дитбудинках області виховуються 189 дітей. Ще 54 дитини проживають у 35 прийомних сім‘ях. Загальна кількість сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться на вихованні у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, – 243.