Компрессор винтовой вк7е 8 270

Компрессор винтовой remeza вк7е компрессор винтовой вк7е 8 270.

compressorgroup.ru

Показати повідомлення окремо

За 4 місяці 2009 року платникам відшкодовано майже 103 млн. грн. ПДВ

21.05.2009, 07:23   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Станом на 1 травня 2009 року у Закарпатській області в якості платників податку на додану вартість зареєстровано 3212 суб’єктів господарської діяльності – юридичних осіб. Протягом січня-квітня 2009 року платниками області заявлено до відшкодування податку на додану вартість у сумі 113,5 млн. грн., у тому числі: 103,9 млн. грн. – на поточний рахунок, 9,6 млн.грн. – в рахунок майбутніх платежів з ПДВ. За відповідний період 2008 року заявка на бюджетне відшкодування ПДВ на поточний рахунок склала 98,27 млн.грн., тобто заявки січня-квітня п.р. більші за відповідний період торік на 5,7 млн. грн., ріст складає 5,8%.

За січень-квітень 2009 року фактично відшкодовано податку на додану вартість у сумі 102,7 млн. грн., в тому числі: 96,8 млн. грн. – на поточні рахунки платників в установі банку, що на 14,7 млн.грн., або на 17,9% більше, ніж за відповідний період минулого року.

За структурою повернутих сум податку на додану вартість найбільшу питому вагу у загальному обсязі фактично відшкодованого ПДВ, а саме 76,5% склала сума по суб’єктах зовнішньоекономічної діяльності-виробниках.

Разом з тим, проводиться робота, спрямована на виявлення незаконних схем формування бюджетного відшкодування податку на додану вартість. За результатами проведених перевірок встановлено, що ряд суб’єктів господарювання задіяні у схемах господарських операцій з фіктивними контрагентами. Сума упередженого незаконного відшкодування ПДВ з бюджету за січень-квітень 2009 року складає 19,2 млн.грн., тобто працівниками податкової служби області за результатами проведених заходів упереджено кожну шосту гривню від заявленого до відшкодування ПДВ у поточному році.

Також запроваджена у минулому році електронна система контролю за повнотою нарахування та правомірністю заявленого до відшкодування ПДВ дала змогу фахівцям податкової служби встановити дієвий контроль за діяльністю суб’єктів господарювання, які використовують схеми ухилення від оподаткування, та здійснювати відповідне реагування; підвищити ефективність опрацювання розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту з ПДВ у розрізі контрагентів щодо ліквідації схем крадіжок ПДВ з використанням податкових „ям”. Так, за результатами опрацювання розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту у січні-квітні 2009 року донараховано 300тис.грн. податку на додану вартість.