Показати повідомлення окремо

Виявлено сховища з 21,5 тис. пачок сигарет

19.05.2009, 06:39   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Працівниками податкової міліції спільно з військовослужбовцями Чопського прикордонного загону в ході проведення заходів в рамках операції "Бар’єр" в Ужгородському районі виявлено сховище, в якому знаходилось 11 500 пачок цигарок "Прилуки Особливі" вітчизняного виробництва, з марками акцизного збору України встановленого зразка, підготовлених для контрабандного переміщення за межі митної території України.

Вжитими заходами встановити власника тютюнових виробів не видалось можливим. Цигарки орієнтовною вартістю 37 тис. 375 грн. вилучено та передано на відповідальне зберігання. Матеріали знаходяться на вирішенні згідно з чинним законодавством.

***

Працівниками податкової міліції під час проведення спільних з військовослужбовцями Чопського прикордонного загону заходів у рамках операції "Бар’єр" в Ужгородському районі виявлено сховище, в якому знаходилось 8 710 пачок сигарет "Классік" та 1 290 пачок сигарет "Суперкінг" вітчизняного виробництва, з марками акцизного збору України встановленого зразка, підготовлені для контрабандного переміщення за кордон.

Вжитими заходами власника тютюнових виробів встановити не вдалося.

Сигарети орієнтовною вартістю 28 тис. 700 грн. вилучено та передано на відповідальне зберігання. Матеріали знаходяться на вирішенні згідно з чинним законодавством.