Показати повідомлення окремо

На Берегівщині припинено дільність великого підпільного цеху з виготовлення взуття

16.05.2009, 08:34   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Працівниками Виноградівського міжрайонного відділу податкової міліції ДПІ у Виноградівському районі припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення взуття, який знаходився у Берегівському районі. Власник цеху – приватне виробничо-комерційне підприємство "Н", юридична та фактична адреса – Ужгородський район; сфера діяльності – виробництво взуття, посередництво в торгівлі текстильними виробами, одягом, взуттям, шкіряними виробами. Директор – мешканка м.Ужгорода М.

Дозвільні документи на право розпочати та здійснювати діяльність з виготовлення взуття у виявленому цеху, висновки відповідних компетентних державних органів відсутні.

Оглядом місця події виявлено та вилучено 23 швейні машинки марки "PRATIKA" італійського виробництва та 5 станків пресувальних марки "ATAM" (все в робочому стані). Документи про походження або власника зазначеного майна також відсутні. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 250 тис. грн.

На момент перевірки в цеху працювало 23 найманих працівників, трудові угоди з якими не укладені. Товарно-матеріальні цінності передано на відповідальне зберігання.

Матеріали знаходяться на вирішенні згідно з чинним законодавством.