Показати повідомлення окремо

Сумка з сюрпризом…

16.05.2009, 08:25   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У міжнародний автомобільний пункт пропуску ”Лужанка” митного поста „Астей” (україно-угорський кордон, Виноградівська митниця) заїхав легковий автомобіль марки „Audi A6” під керуванням громадянина України, який прямував до України з Чеської Республіки. Під час проведення митного огляду цього автомобіля митники спільно з прикордонниками виявили серед особистих речей водія близько 2,5г речовини рослинного походження з різким запахом (за зовнішніми ознаками схожої на марихуану).

Проведений попередній експрес-аналіз дав позитивний результат. Підозріла травичка була направлена на експертизу до Ужгородської служби з експертного забезпечення митних органів, фахівці якої підтвердили підозри митників.

Зі слів порушника, яким виявився 30-річний громадянин України, сумку, у якій знаходився пакетик з невідомою йому речовиною сіро-зеленого кольору, він позичив у друга, а її вміст не перевіряв. Проте така необачність не звільняє від відповідальності.

За спробу незаконного ввезення до України марихуани митники склали протокол про порушення митних правил. То ж, аби уникнути подібних сюрпризів, будьте обачнішими при виборі друзів.