Показати повідомлення окремо

На Закарпатті вшанують пам’ять жертв політичних репресій

16.05.2009, 07:36   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

16 травня Закарпаття вшановуватиме пам’ять жертв політичних репресій. Цього дня в Ужгороді на площі Дружби народів, біля пам’ятника жертвам політичних репресій, об 11.00 відбудеться мітинг за участі представників обласної державної адміністрації, крайової організації Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих, Закарпатської округи пласту Національної скаутської організації України, релігійних організацій, громадськості.

Представники релігійних конфесій проведуть панахиду за загиблими. Відтак учасники події покладуть квіти до пам’ятника жертвам політичних репресій, пам’ятних хрестів на могилах січових стрільців, що на кладовищах по вулиці Капушанській, Берчені, пам’ятних знаків жертвам сталінських репресій, що по вулицях Добрянського, Минайській та на кладовищі Кальварія в Ужгороді.

Вінки і квіти покладуть і до пам’ятної дошки репресованому духовенству Мукачівської єпархії на Кафедральному соборі міста, а також до пам’ятника президента Карпатської України, Героя України Августина Волошина, закатованого у застінках НКВС.

Заходи, приурочені Дню пам’яті жертв політичних репресій, відбудуться в усіх містах та районах області. На знак жалоби 17 травня по всій області будуть приспущені державні прапори, обмежено проведення розважальних заходів, внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.