Показати повідомлення окремо

Знову крадіжка з нафтопроводу

14.05.2009, 09:00   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Рік тому міліція затримала неподалік села Кострино на Великоберезнянщині групу крадіїв з числа мешканців сіл Ужгородського району на двох мікроавтобусах, які врізалися в трубу й злили тонну солярки. І от - аналогічна НП на тій же Березнянщині.

Удосвіта в понеділок у Великоберезнянський райвідділ міліції надiйшло повiдомлення вiд заступника начальника лiнiйного виробничо-диспетчерської станцiї ЛВДС "Дубриничi" ДП "Прикарпатзахiдтранс" про те, що мiж селами Волосянка-Гусний в урочищi "Мiстки" скоєно несанкцiоновану врiзку до магiстрального нафтопродуктопроводу.

На місце пригоди негайно виїхала слідчо-оперативна група та працівники ДАІ. Спiльно з працiвниками лінійного відділу міліції та охоронної фiрми на місці пригоди було затримано 49-річного мешканця Виноградiвського району, в якого вилучено 2 радiостанцiї та мікроавтобус "Форд-Транзит". В машині було виявлено 2 тонни дизпалива в пластикових ємкостях. Затримано ще два автомобілі зловмисників - "Фольксваген" і "Мерседес".

З мiсця подiї також було вилучено 150 метрів шлангу з муфтами високого тиску, 50 метрів побутового шлангу, пристрiй для вимiрювання тиску, муфти та з`єднання для шлангiв. Автомобiлi доставлено на штрафмайданчик. Вживаються заходи по затриманню спільників виноградівця.