Показати повідомлення окремо

Хор "Ветеран" у День Перемоги дарував щемливі пісні Великої Вітчизняної війни

12.05.2009, 11:11   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Зранку 9 травня святкове піднесення в обласному центрі Закарпатської області панувало скрізь, особливо – в квіткових кіосках. Традиційно дорослі мешканці міста прямували до міської ради, а учні та студенти збиралися біля навчальних закладів.

О 9-й керівники обласних організацій поклали гірлянду, вінки, букети квітів до пам’ятника Радянському воїну-визволителю на українсько-словацькому кордоні.

Одночасно з цим у місті духові оркестри виконували бойові марші, а уславлений хор «Ветеран» – щемливі пісні Великої Вітчизняної.
Після обіймів, привітань, спогадів, о 10-й почала формуватися колона. Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-центрі Закарпатського обкому Компартії України, за оркестром зайняли місце комуністи з червоними стягами КПУ та символічним прапором Перемоги. Тож прибулим сюди голові обласної ради Михайлові Кічковському і голові ОДА Олегу Гаваші не залишалося нічого, як стати на чолі колони і попрямувати до Пагорбу Слави. Тисячі ужгородців обабіч вулиць квітами і оплесками зустрічали сивочолих ветеранів і дітей війни, над якими гордо майоріли червоні знамена.

Біля підніжжя Меморіалу Слави відбувся мітинг. Промову намісника Віктора Балоги в краї Михайла Кічковського доповнив інвалід ВВВ, полковник у відставці Сергій Чеботарьов, розповівши про те, хто і як кував перемогу СРСР над гітлерівським фашизмом, з важкими боями визволяючи Україну від окупантів і несучи довгождану волю на Підкарпатську Русь. Заступник облвоєнкому підполковник ЗСУ Петро Марко підкреслив необхідність посилення патріотичного виховання молоді на прикладах переможців. Заступник міського голови Федір Апшай, висловлюючи щиру вдячність радянським воїнам-визволителям, закликав ужгородців єднатися у протистоянні економічній і політичній кризі.

Як і в попередні роки, після мітингу відбулася тематична літературно-художня композиція, покладання квітів до пам’ятників меморіального комплексу, пролунали голосні постріли салюту, а на території міської ратуші відбувся солдатський обід для ветеранів.

Як і личить для Дня Перемоги, гідно відзначили це свято в Мукачеві, Виноградові, Буштино та інших містах і селах Закарпаття.Источник: UA-REPORTER.COM