Показати повідомлення окремо

Закарпатські телерадіопрограми відзначені на 5-му Міжнародному телерадіофестивалі

11.05.2009, 08:05   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У Севастополі закінчився 5-й Міжнародний телерадіофестиваль "Перемогли разом", присвячений 65-й річниці визволення Севастополя від німецько-фашистських загарбників і 64-й річниці Великої Перемоги над фашизмом.

На суд журі було представлено близько 200 телевізійних і радіопрограм журналістів з 12 країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Гран-прі фестивалю присуджено документальному фільму "Подарунок Сталіну" - спільній роботі документалістів Ізраїлю, Росії, Казахстану, Китаю і Польщі.

Серед лауреатів у восьми номінаціях відзначено фільми і радіопрограми творчих колективів з Києва і Москви, Баку і Пекіна, Софії і Мінська, Полтави і Севастополя, Дніпропетровська і Кіровограда, Сімферополя і Ужгорода, Львова і Рівного, Харкова і Луганська.

За словами першого заступника голови Севастопольської державної адміністрації Володимира Казаріна, з року в рік збільшується кількість учасників фестивалю, що свідчить про зростання його авторитету. Як наголосив Казарін, в планах організаторів - вивести фестиваль на новий, більш високий рівень, зокрема, розширити його аудиторію, проводити зустрічі авторів конкурсних робіт з глядачами.

Організаторами фестивалю, який проводився у Севастополі, виступили Державний комітет України з телебачення і радіомовлення, Міністерство оборони України, Державний комітет України у справах ветеранів, Севастопольська міська державна адміністрація і Севастопольська міська рада. Фестиваль відбувся за підтримки Кабінету Міністрів України.Источник: UA-REPORTER.COM