Показати повідомлення окремо

"Інтелект" проти контрафакту

09.05.2009, 06:55   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Днями в Закарпатській області завершилася загальнодержавна профілактична операція під умовною назвою "Інтелект". До її проведення були залучені підрозділи УДСБЕЗ, УБОЗ, відділ громадської безпеки та карний розшук. Такі відпрацювання допомагають виявляти різні кримінально-карні діяння і запобігають вчиненню нових правопорушень.

В одному з кіосків Ужгорода, наприклад, дільничні інспектори, перевіряючи діяльність приватного підприємця, 59-річного Євгена, виявили та вилучили 25 DVD-дисків без голографічних контрольних марок. «Грішили» подібним і кілька приватників у Мукачеві. На одному з тамтешніх ринків у 24-річного Михайла під час перевірки стражі порядку виявили та вилучили понад 300 DVD-дисків із записами аудіо-візуальних творів без голографічних контрольних марок. У сильця працівників СДСБЕЗ потрапив 44-річний мукачівець Василь.

Він намагався продати 57 "лівих" DVD-дисків. Не вдалося уникнути зустрічі з правоохоронцями й 31-річному комерсанту зі Сваляви, котрий на місцевому ринку здійснював торгівлю котрафактними DVD-дисками, не маючи на них відповідних документів. А в одному з хустських магазинів працівники міліції виявили понад 200 "лівих" дисків, котрі реалізовувала 29-річна місцева пані. Аналогічні правопорушення виявлені і в одному із супермаркетів Тячева. Тут під час проведення перевірки працівники підрозділу ДСБЕЗ викрили незаконну діяльність 22-річної молодиці. Не маючи документів на здійснення підприємницької діяльності, жіночка продавала DVD-диски. У неї, зокрема, вилучили 51 такий диск.

Як повідомив начальник ГУМВС України в Закарпатській області полковник міліції Павло Кононенко, внаслідок проведення спецоперації вилучено близько однієї тисячі "лівих" дисків. 22 порушників притягнуто до відповідальності. Подібні заходи проводитимуться й надалі.